Bugün 27.04.2015 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber

Endonezya'daki yiyecek pazarı görenleri dehşete düşürüyor

01.03.2014 10:23:00
Endonezya'daki yiyecek pazarı görenleri dehşete düşürüyor
Dünyanın en korkunç yiyecek pazarı Endonezya'da... Bu pazar, midesi hassas olanlara tavsiye edilmiyor.


Endonezya'daki bu pazarda köpekler, maymunlar, piton yılanları, domuzlar, kediler ve fareler iple boğularak öldürülüyor ve sonra tütsülenerek müşterilere satılıyor...

Köpekler, öldürülmeden önce kafeslerde bekletiliyor...

Dünyanın en korkunç yiyecek pazarı

Endonezya'daki bu korkunç geleneksel pazarı 44 yaşındaki Umman'lı fotoğrafçı Raymond Walsh görüntülendi...

Öldürülen hayvanların yüzlerindeki ifadenin tam anlamıyla korkunç olduğunu dile getiren Walsh, yakalayabildikleri tüm hayvanlara bunu yaptıklarını söyledi.

KAYNAK: EnSonHaber.com
ETİKETLER
 İslam ve göçmen karşıtı  "Avrupa'nın İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar" (PEGIDA) hareketinin İngiltere kolu, başkent Londra'da Başbakanlık binası önünde protesto gösterisi düzenledi.

Hareketin Londra'da düzenlediği ilk gösteriye yaklaşık 100 PEGIDA destekçisi katıldı ve İngiltere ile Birleşik Krallık bayrakları taşıdı.

"Londra Faşizm Karşıtları (AFN)" ve Londra merkezli "Faşizme Karşı Birleş (UAF)" isimli grupların 400'den fazla üyesi ise, PEGIDA protestosuna tepki olarak karşı gösteri yaptı. Gruplar karşı gösteride, "PEGIDA geri git", " PEGIDA defedilmeli", "Nazileri kim koruyor? Nazileri polis koruyor" gibi sloganlar atarken, üzerinde "Irkçılığa hayır", "İngiltere'dePEGIDA gösterisine bir daha asla" ve "PEGIDA'nın İngiltere'de kök salmasına izin verme" yazılı pankartlar taşıdı.

PEGIDA destekçilerinin gösteri yaptığı alana yaklaşmak isteyen faşizm karşıtları polisin engeliyle karşılaştı. Yoğun güvenlik önlemleri alan polis, PEGIDA destekçileri ve karşıtları arasında etten duvar oluştururken, PEGIDA gösterisinin gerçekleştiği bölüme yaklaşmak isteyen faşizm karşıtları ile polis arasında kimi zaman arbede yaşandı.

PEGIDA İngiltere'den protesto gösterisine ilişkin yapılan açıklamada, "Gelip, bizim barışcıl gösterimize katılın. Aşırıcıların ellerinde hayatlarını kaybedenleri anmak için bir araya geleceğiz. Erkekler, kadınlar ve çocuklar davetlidir. Barışçıl bir şekilde dünyaya İngiltere'nin asla İslamiyet tarafından domine edilemeyeceğini gösterin" denilmişti.

PEGIDA'nın İngiltere kolunun kaç üyesi olduğu bilinmiyor ancak grubun sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasını yaklaşık 20 bin kişi takip ediyor.
 
YORUMLAR


Captcha image
KÖŞE YAZARLARI
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum