Tedavi edilemeyen yaralı tavuk sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı

Hastane doktoru ve sağlık çalışanları tarafından tedavi edilmeyen tavuk için yaşanan diyalog ise sosyal medyada çok tıklananlar arasına girdi.

Tedavi edilemeyen yaralı tavuk sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı
Tedavi edilemeyen yaralı tavuk sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı Engin Kaşdaş
Bu içerik 231 kez okundu.
 
Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir kişi kanadından yaralanan tavuğu hastaneye götürüp tedavi ettirmek istedi. Hastane doktoru ve sağlık çalışanları tarafından tedavi edilmeyen tavuk için yaşanan diyalog ise sosyal medyada çok tıklananlar arasına girdi.
 
Hatay'ın Samandağ ilçesinde çekildiği belirtilen görüntülerde bir kişi kanadından yaralı tavuğu veteriner bulamadığı için devlet hastanesine götürdü. Burada hastaneye alınmayan tavuk için doktorlar ve hemşireler, "Biz burada hayvana bakamayız, burası insanlara bakıyor" diyerek tavuğu getiren kişiye uyarı yaptı.
 
 
Tavuğu getiren kişi ise uyarılara karşı, 'Ben ilkokulu 10 senede bitirdim, benden akıllısınız diye buraya getirdim tavuğu. Hayvana müdahale etmek sevap. Hiç mi vicdanınız yok. Benim için değil hayvan için yardımda bulunun. Veteriner bulamadım verin adres gideyim. Hayvanlar değerli ya, insanlar değil. Bir hayvan getiriyoruz iyilik yapmıyorsunuz. Madem doktorsun iyilik yap. Boşuna okumuşsun" demesi ve bu anların cep telefonu kamerası ile kaydedilip sosyal medyadan paylaşılması sonucu binlerce kişi tarafından görüntüler izlendi.
Kaynak:sabah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !