Murat Yıldırım'dan ‘İlk Öpücük' film ile ilgili açıklama

Yıldırım filmle ilgili "Çok heyecanlıyız, çok sevdiğimiz bir film oldu. Güzel bir romantik komedi yaptığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Murat Yıldırım'dan  ‘İlk Öpücük' film ile ilgili açıklama
Murat Yıldırım'dan  ‘İlk Öpücük' film ile ilgili açıklama Engin Kaşdaş
Bu içerik 281 kez okundu.

‘Sıcakta dalgıç kıyafetiyle koştuğum sahne zorladı’
Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, başrolü Özge Gürel’le paylaştığı ‘İlk Öpücük’ filminin galasında, en çok zorlandığı sahneyi anlattı: Sıcak havada dalgıç kıyafetiyle kasabada deli gibi koştuğum sahne zordu

Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı 'İlk Öpücük' filminin galası, önceki gün Kanyon'da gerçekleşti. Galaya film ekibinin yanı sıra Ahmet Kural, Murat Cemcir, Güliz Ayla, Keremcem-İlay Erkök, Bestemsu Özdemir-Can Yaman ve Türkü Turan da katıldı. Gösterim öncesi yapılan röportaj sırasında, çocuk oyuncuların elini tutmaya çalışan Murat Yıldırım'ın karşılık alamaması renkli görüntülere neden oldu. Yıldırım filmle ilgili "Çok heyecanlıyız, çok sevdiğimiz bir film oldu. Güzel bir romantik komedi yaptığımızı düşünüyorum" diye konuştu. Özge Gürel de "Aşkın dramatik değil, keyifli halini yansıttık, eğlence katmaya çalıştık" dedi. Yıldırım, çekimlerde yaşadığı zorluklarla ilgili şunları söyledi: "En zorlandığım sahne, dalgıç kıyafetleriyle kasabada deli gibi koştuğum bölümdü. Bir yerde gördüm; pencerede 'Dalgıç kıyafetiyle dolaşmayınız' yazıyordu. Bizim ekip bana şaka yapıyor zannettim ama değilmiş. Sıcak havada onunla koşmak biraz zordu. Beni hayal edebiliyor musunuz o halde?"

'BEŞ AYDIR HASRET ÇEKİYORUZ'
Özge Gürel'in kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çayoğlu, filmin ana teması olan fedakarlıkla ilgili "Aşık olduğum kadın için her tür fedakarlığı yaparım, pes etmem" dedi. Gürel, sevgilisinin setini ziyaret edip etmediğini soran gazetecilere "Yoğun çalıştığım için gidemedim. Beş aydır özlem yaşıyoruz" dedi. İlişkileri hakkında da konuşan Gürel, şunları söyledi: "Kıskançlık gibi duyguları aramıza sokmuyoruz. Serkan bana çok güven veriyor. Evlilik için acelemiz yok ama ailelerimiz tanıştı."

GÖSTERİM ÖNCESİ ŞANS ÖPÜCÜĞÜ
'İLK Öpücük'ün başrol oyuncusu Murat Yıldırım, galaya eşi İmane Elbani ile katıldı. Yıldırım, eşine olan aşkını bir kez daha dile getirdi: "İmane her gün sette benimle beraberdi. Ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Kendisi gerçekten mükemmel biri.
O emeği benim için gösterdi. Ben de gözümü kırpmadan onun için emek harcarım. İmane'nin her zaman yanımda olmasını isterim çünkü bana şans getirdiğini düşünüyorum.
Onunlayken stressiz oluyorum, bütün pozitif enerjisini bana veriyor." İmane Elbani de Türkçe olarak "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum.
Murat çok iyi bir aktör. Daha önce izledim, film çok güzel olmuş. İyi şanslar aşkım" dedi. Yıldırım da öperek eşine teşekkür etti.

Kaynak:sabah

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !