Instagrama Superzoom'u özelliği eklendi

Superzoom özelliği Android ve iOS kullanıcıları için bugün yayınlandı. Superzoom, bir fotoğraf ve bir videodan daha yaratıcı bir etki sağlamanızı sağlıyor.

Instagrama Superzoom'u özelliği eklendi
Instagrama Superzoom'u özelliği eklendi Engin Kaşdaş
Bu içerik 230 kez okundu.

Instagram, Superzoom'u kullanıcılarının hizmetine sundu. Yeni kamera özelliği Superzoom, videolara Boomerang gibi yaratıcı bir dokunuş getiriyor.

Superzoom özelliği Android ve iOS kullanıcıları için bugün yayınlandı. Superzoom, bir fotoğraf ve bir videodan daha yaratıcı bir etki sağlamanızı sağlıyor. Çektiğiniz fotoğrafı kolaylıkla yakınlaştırabiliyor ve duruma göre dramatik veya eğlenceli müzikler eklemenize olanak sağlıyor. 

Superzoom ile tek bir objeye çarpıcı bir müzikle yakınlaşılarak videolar daha etkileyici hale gelebiliyor. Özelliği kullanmak için, Instagram kamerasından Superzoom’u seçerek kayda dokunup, basılı tutmak ya da 3 saniyelik bir Superzoom için bir kere dokunmak yeterli.

Superzoom, kayıt butonuna ilk dokunuşunuzda  3 saniyelik bir yakınlaştıma sunuyor. Eğer daha uzun bir yakınlaştırma istiyorsanız butona daha uzun basmanız gerekiyor. Böylelikle 15 saniyeye kadar Süperzoom yapabiliyorsunuz.

Instagram ayrıca, yeni ve bayramın ruhuna uygun yüz filtreleri ve etiketlerle Cadılar Bayramı’nı da kutluyor. 
Kaynak:milliyet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !