Elazğ Medical Park Hastanesi'nde "26 Ekim Hasta Hakları Günü kutlandı

Medical Park Elazığ Hastanesi, "26 Ekim Hasta Hakları Günü'nü çeşitli etkinliklerle kutladı. Etkinlik kapsamında hasta hakları bilgilendirme standı kurularak bilgilendirme yapıldı.

Elazğ Medical Park Hastanesi'nde
Elazğ Medical Park Hastanesi'nde Engin Kaşdaş
Bu içerik 125 kez okundu.

 

Medical Park Elazığ Hastanesi, "26 Ekim Hasta Hakları Günü'nü çeşitli etkinliklerle kutladı. Etkinlik kapsamında hasta hakları bilgilendirme standı kurularak bilgilendirme yapıldı. Daha sonra Hastane Genel Müdür Yardımcısı Arda Yamaç, Hasta İletişim Müdürü Evren Öztürk, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek karanfil verip günün önemine dair bilgilendirme el broşürü dağıttı.

26 Ekimde hastaların gününü kutladıklarını belirten Hasta İletişim Müdürü Evren Öztürk, "Tüm hastalarımızın hasta hakları günü kutlu olsun. Hasta hakları, sağlık hizmetlerinden faydalanma ihtiyacı bulunan tüm fertlerin sırf insan olmaları vasfıyla çeşitli kanun maddeleri,antlaşmalarla güvence altına alınmış hakları ifade eder. Bizlerde senenin sadece bir günü değil her zaman hastalarımızın haklarını önemsiyoruz ve sıkıntı yaşadığı süreçlerde de destek oluyoruz. Hastalarımızın bu anlamda geri bildirimi bizim için çok değerlidir. Onların her bir şikayetini biz hediye olarak algılıyoruz. Bu anlamda daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iyileştirmelerimizi yaparak sağlık hizmetini daha güvenli ve kaliteli bir şekilde almalarına yardımcı oluyoruz" dedi.

Kayank.halk.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !