Tuğba Özerk evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı

Mekandan sarhoş çıkan Tuğba Özerk, çiçekçilerle kavga etti. Bu görüntüleri basın mensuplarının çekmesi üzerine sinirlenen Tuğba Özerk ve Dj arkadaşı muhabirlerle tartıştı

Tuğba Özerk evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı
Tuğba Özerk evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı Engin Kaşdaş
Bu içerik 248 kez okundu.

Şarkıcı Tuğba Özerk, evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı. Tuğba Özerk'in ayakta durmakta güçlük çekti. Dj arkadaşı ise alkolün etkisiyle basın mensuplarına küfür etti.

Tuğba Özerk, Dj Özgür Adıgüzel ile dün akşam Bebek’i adeta birbirine kattı. Mekandan sarhoş çıkan Tuğba Özerk, çiçekçilerle kavga etti. Bu görüntüleri basın mensuplarının çekmesi üzerine sinirlenen Tuğba Özerk ve Dj arkadaşı muhabirlerle tartıştı. Dj Özgür Adıgüzel'in evli olduğunu ifade eden Tuğba Özerk ısrarla iş yemeği için bir araya geldiklerini ifade etti.
PARA TEKLİF ETTİ, TEPKİ ALDI

Ama asıl skandal Tuğba Özerk ve Dj arkadaşının muhabirlere para teklif etmesi oldu. “Alın bu parayla yemek yersiniz” diyerek muhabirlere rüşvet teklif eden ünlü isim basın mensuplarının tepkisiyle karşılaştı. Basın mensuplarından tepki alan ikili arabaya binerek hızlıca uzaklaştı.

Kayank:sözcü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !