Caner Erkin’in velayet davasında direk dansı davayı başka boyuta taşıdı !

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a açtığı velayet davasının son duruşmasında tanık olarak dinlenen Hepsi Grubu üyesi Cemre Kemer’in ifadesi şaşırttı.

Caner Erkin’in velayet davasında direk dansı davayı başka boyuta taşıdı !
Caner Erkin’in velayet davasında direk dansı davayı başka boyuta taşıdı ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 100 kez okundu.

 

Caner Erkin anlaşmalı olarak boşandığı Asena Atalay’a oğulları Çınar Erkin’in velayetini almak için dava açtı. Söz konusu davanın 13 Ekim 2017 tarihinde İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde görülen son duruşmada tanıklar dinlendi. Asena Atalay’ın tanıkları arasında olan Hepsi Grubu’nun üyelerinden Cemre Kemer’ de vardı.

Kemer yeminli ifadesinde Asena Atalay’a ait olduğu öne sürülen direk dansı fotoğraflarının Asena Atalay’ın avukatı tarafından sorulmasının ardından, “Asena direk dansı için ders alacaktı. Bunu Caner de denedi. O tarihte evliydiler. Caner de Asena ile derse gidip direk dansı öğreneceklerdi. Bunu denediler” dedi. Caner Erkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına avukatları aracılığıyla sunduğu suç duyurusu dilekçesinde şüpheli Cemre Kemer’i tanımadığını söyleyerek, Asena Atalay ile boşandıktan sonra arkadaş olduklarını ileri sürdü. Caner Erkin’in hiçbir zaman direk dansı kursuna gitmediği ve bu dansı yapmadığı anlatılan dilekçede, toplum önünde şeref ve saygınlığına zarar vermek amacıyla yalan beyanda bulunulduğu kaydedildi. 


Şikayetçi Caner Erkin’in avukatları suç duyurusu dilekçesinde, şüpheli Cemre Kemer’in söz konusu beyanları nedeniyle hakkında ‘yalan tanıklık’ ve ‘hakaret’ suçlarından kamu davası açılmasının talep etti.

Kayank:hürriyet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !