Naim Süleymanoğlu yoğun bakımda !

Geride bıraktığımız 6 Ekim tarihinde karaciğer nakli gerçekleşe 'Cep Herkülü' lakaplı haltercimiz Naim Süleymanoğlu, bu kez de beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle yoğun bakımda, felç riski yüksek. Naim Süleymanoğlunun son sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde.

Naim Süleymanoğlu yoğun bakımda !
Naim Süleymanoğlu yoğun bakımda ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 889 kez okundu.

Karaciğer nakli gerçekleşen efsane haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin kritik bir gelişme yaşandı. Cep Herkülü olarak nam salan ve bir döneme adını altın harflerle yazdıran haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun ameliyat sonrası oldukça iyi giden sağlık durumunda ailesini ve sevenlerini adeta yıkan gelişmeye göre bu kez de beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle yoğun bakıma alındığı ve felç riskinin yüksek olduğu bildirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ZİYARET ETMİŞTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sağlık durumuyla yakından ilgilendiği ve hastanede ziyaret ettiği Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonu haltercimiz Süleymanoğlu, 25 Ağustos'ta karaciğer sirozu nedeniyle Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmış; 6 Ekim'de de milli halterciye Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat ve ekibi tarafından özel bir hastanede karaciğer nakledilmişti.

TABURCU EDİLECEKTİ
Nakilden sonra yoğun bakımda tutulan Naim Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında kanama meydana geldi. Karaciğer nakliyle ilgili taburcu edilebilecek durumda olan efsane milli haltercimiz epilepsi geçirdi.

FELÇ RİSKİ VAR
Doktorlar Süleymanoğlu'na beyin ödemi, kanama ve yoğun bakımda uzun süre kaldığı için enfeksiyon tedavisi uyguluyor.
Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında genişleme ve bağlı bazı kanamalar var.
Tedavisi süren ve bilinci yarı açık olan Naim'in felç riski bulunuyor.
Spor otoritelerine göre tüm zamanların en iyi haltercisi olan Süleymanoğlu, 60 kilo koparmada 200 kilo kaldırarak dünya rekoru kırdı. 1988 Seul'de 9 dünya 6 Olimpiyat rekoru kırarak büyük bir zafer kazandı.

Kaynak:yeniasır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !