Selçuk Özdağ'dan Manisalı gazetecilere büyük jest!

AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Selçuk Özdağ’ın evsahipliği ve sponsorluğu, Şehzadeler Belediyesi'nin ulaşım sponsorluğunda Manisa merkez ve ilçelerinde görev yapan Gazeteciler Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 3 günlük birlik ve beraberlik kültür gezisinde moral ve motivasyon depoluyorlar.

Selçuk Özdağ'dan Manisalı gazetecilere büyük jest!
Selçuk Özdağ'dan Manisalı gazetecilere büyük jest! Engin Kaşdaş
Bu içerik 579 kez okundu.

Geziye Manisalı Gazeteciler haricinde Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özen, enpolitik.com Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Kerime Yıldız, Haber Müdürü Yasemin Altun ve Editör Derya Budak’ta katıldı.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın Danışmanı Halit Durmaz, Şehzadeler Belediyesi Basın Danışmanı Rıdvan Kamal'ın rehberliğinde başlayan Manavgat gezisinde Manisalı Gazeteciler beraberlik ve dayanışma örneği gösteriyorlar. Gezinin ilk gününde Antalya Side Antik kenti ve Manavgat Şelalesini gezme imkanı bulan basın mensuplarına 28 Ekim Pazar günü AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'da eşi Huriye Özdağ’la katılarak örnek bir birliktelik sergilenecek. 

Manisa Milletvekili Özdağ'la Manavgat'ta tekne turu gerçekleştirecek basın mensupları doğa ve deniz eşliğinde moral, motivasyon, dinamizm depolayarak aynı zamanda birlik ve beraberliklerini güçlendirecekler. Manavgat Side Watersıde Hotel’de konaklayan gazeteciler, 29 Ekim Pazar sabahın ilk saatlerinde Manisa’ya geri dönerek Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde de görev yapacaklar. 3 gün sürecek gezinin ilkini 2011 yılında gerçekleştirdiklerini kaydeden AK Parti Manisa Milletvekili ve Türkiye Dil-Edebiyat Derneği Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, yoğun mesai harcayan gazetecilere teşekkür etmek mahiyetinde bu gezilerin düzenlendiğini belirtti. Özdağ, basının kendileri için önemli olduğunu, kamuoyunun sesi olan basının sorunlarını çözmek için önemli kazanımlar elde edildiğini kaydederek bu çalışmaların artarak devam ettiğini belirtti.
Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise basının demokrasinin olmazsa olmaz en önemli kuvvetlerinden biri olduğunu vurguladı. Çelik, “Basın bizim yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın aynası olma görevini üstlendiği gibi aynı zamanda, kamuoyu ile buluşma noktasında önemli bir köprü vazifesi görüyor. Bu düzenlenen gezide Belediye olarak katkı sunmaktan mutluluk duyduk” dedi.

Düzenlenen geziden dolayı AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür eden Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özen ise, “Sayın Milletvekilimiz ile Şehzadeler Belediye Başkanımız kendi asli görevleri dışında sosyal ve kültürel alanda da çok önemli faaliyetlere imza atarak bir örnek teşkil ediyorlar. Gazeteci meslektaşlarımıza ise 2011 yılından beri düzenlenen bu geziler ise adeta arkadaşlarımızda yeni bir enerji etkisi yaratıyor” diye konuştu.

manisa selçuk özdağ gazeteciler manavgat .
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !