Gökçek'in yerine o isim 10 gün vekalet edeçek!

Bugün düzenlediği bir basın toplantısı ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Melih Gökçek'in yerine vekalet edecek isim belli oldu. İşte Melih Gökçek'in yerine vekalet edecek isim;

Gökçek'in yerine o isim 10 gün vekalet edeçek!
Gökçek'in yerine o isim 10 gün vekalet edeçek! Engin Kaşdaş
Bu içerik 386 kez okundu.

İstanbul ve Bursa Büyükşehir Belediye başkanlarının istifa etmesinin ardından bugün bir basın toplantısı ile istifasını açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifasının ardından 10 gün içinde Belediye Meclisi'nde seçim yapılacağı bildirildi. 

Peki bu süre içesindde 23 yılı aşkın bir süre görev yapan ve ismi adeta Ankara ile özdeşleşen İ. Melih Gökçek'ten boşalan koltuğa kim vekalet edecek. İşte bu sorunun yanıtı: 

Alınan bilgilere göre takvim şöyle işleyecek: Melih Gökçek'in istifasının ardından 10 gün içinde Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde seçim yapılacak. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçim yapılana kadar Meclis Birinci Başkanvekili Ali İhsan Ölmez vekalet edecek.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Melih Gökçek başkanlığında bugün olağanüstü toplandı. Belediyenin konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Gökçek, 23,5 yılda yaptığı icraatlarla ilgili bir sunum ve veda konuşması yaptı. 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

ankara büyükşehir belediyesi melih gökçek istifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !