Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in yeğeni mirası red etti !

Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan teyzesinin mirasını reddettiğini belirterek adına çeşme yaptırmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in yeğeni mirası red etti !
Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in yeğeni mirası red etti ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 155 kez okundu.

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, Türkiye gündemini sarsan o olay sonrası teyzesinin mirasını reddettiğini açıkladı.
"İKİSİ İÇİN DE DUA EDİYORUM"

Yaşanan olaydan sonra psikolojik tedavi gördüğünü belirten Dora Ercan, "İkisi için de her ezanda dua ediyor, teyzem için özellikle af diliyorum. 40'larında mevlit de okuttum. Ayrıca o olaydan sonra uzun süre ağlama nöbetleri geçirdim, psikolojik destek almak zorunda kaldım. Çünkü sosyal medyadan sürekli hakaret içeren mesajlar geliyordu" dedi.

"REDDİ MİRAS YAPIYORUM"

Teyzesinin parasıyla ilgilenmediğini ve reddi miras yaptığını ifade eden Ercan, "Teyzeme ait eşyaları karakoldan alamıyoruz. Çünkü dört mirasçısı var. Üç dayım, bir de ben... Dayılarımdan biri cezaevinde olduğu için işlem yürütülemiyor. Zaten reddi miras yapıyorum. Teyzemin parasıyla puluyla ilgilenmem. Ama adına çeşme yaptırmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak:haberle.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !