Playerunknown’s Battlegrounds Tekli Oyuncu Modu için önemli açıklama!

Hikaye modu, yani tekli oynanış modu beklentilerinin oluşması üzerinde yapımın sahibinden önemli bir açıklama geldi.Playerunknown’s Battlegrounds Tekli Oyuncu Modu Beklemeyin

Playerunknown’s Battlegrounds Tekli Oyuncu Modu için önemli açıklama!
Playerunknown’s Battlegrounds Tekli Oyuncu Modu için önemli açıklama! Engin Kaşdaş
Bu içerik 570 kez okundu.

Steam üzerinden yayına girdiği günden bu yana, oyun dünyasının en iddialı yapımlarından biri olduğunu gösteren Playerunknown’s Battlegrounds, yükselmeye devam ediyor. Yayınlanan ilk beta oynanış sürümü sonrasında, oyuncuların desteğini almaya başlayan yapımın son olarak yayınlanan ana beta sürümü ise oyuncu sayısının bir hayli yükselmesini sağladı. Oyuncu sayısı son birkaç aydır o kadar çok yükseldi ki Playerunknown’s Battlegrounds bir anda Steam üzerinden en çok oynanan oyunlar arasında yer aldı.
Dota 2 serisini bile geride bırakan Playerunknown’s Battlegrounds oyununun genel olarak ise çok oyunculu bir yapıya sahip olduğunu gördük. Fakat tüm bunlardan sonra yapımın, hikaye modunun da yayınlanacağı gündeme gelmeye başlamıştı. Hikaye modu, yani tekli oynanış modu beklentilerinin oluşması üzerinde yapımın sahibinden önemli bir açıklama geldi.


Playerunknown’s Battlegrounds Tekli Oyuncu Modu Beklemeyin
Oyunun kurucusu olan Brandon Greene tarafından yapılan açıklamaya göre yapımda asla beklenen hikaye moduna yer verilmeyecek. Çok geniş bir harita kullanımı yapılan ve çok geniş bir oyun alanı sunulan bir oyun olsa da hikaye modu ana yapıyı bozacak. Hikaye modunun ana yapıyı bozacağının düşünülmesi nedeniyle, Playerunknown’s Battlegrounds için tekli oyuncu modlarına yer verilmeyeceği belirtiliyor. Bunun için Brandon Greene çok uzak bir geleceği gösteriyor.
Playerunknown's Battlegrounds
 
Yani bir gün olurda tekli oyuncu modu görecek olursak, bu bir sürpriz olacak. Tekli oyuncu modunun gelmeyeceği ve aynı yapının sabit kalacağının belirtildiği oyun için bazı ilginç bilgilerde verilmedi değil. Bu bilgilere göre oyunun Xbox uyumu içinde çalışmalar hızlandı. Hem Xbox X hem de Xbox One oyun konsolları için desteği gelecek olan oyunun, çoklu oyuncu modlarının da geliştirilmesi gündemde.
Çoklu oyuncu modlarının nasıl ve ne şekilde geliştirileceği konusunda ise henüz net bilgiler paylaşılmadı. Yapımcıya göre ana yapı çok değişmeyecek ve kullanıcıların zaten memnun olduğu çoklu oyuncu modları da korunacak. Oyunun bundan sonraki dönemde ne kadar ve nasıl değişiklik göstereceğini ise zaman gösterecek. Şimdilik beta sürecinin tam olarak bitirilmesi bekleniyor.

Kaynak:http://radarex.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !