Ajda Pekkan Semiramis hayvanlar için harekete geçti

Semiramis ve Ajda Pekkan harekete geçti . İki isim de sosyal medya hesaplarından Eyüp Belediyesi’yle ilgili suç duyurusunda bulundu.

Ajda Pekkan Semiramis hayvanlar için harekete geçti
Ajda Pekkan Semiramis hayvanlar için harekete geçti Engin Kaşdaş
Bu içerik 752 kez okundu.

Eyüp Belediyesi hayvan barınaklarında yaşanan köpek vahşeti haberinin ardından Türkiye genelindeki hayvanseverler harekete geçti.
Hayvanların iğnelerle öldürüldüğünün ortaya çıkmasının ardından harekete geçen hayvanseverler bu vahşetin durdurulmasını isterken, belediye yetkilileri söylenenlerin gerçek olmadığını iddia etti. Ancak ölü köpeklerin görüldüğü videoların çıkmasının ardından ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından bu köpek vahşetiyle ilgili suç duyurusunda bulundu. Bu isimler arasında öne çıkan iki isim Semiramis ve Ajda Pekkan oldu. İki isim de sosyal medya hesaplarından Eyüp Belediyesi’yle ilgili suç duyurusunda bulundu.


5199 SAYILI YASA NEDİR?
HAYVANLARI KORUMA KANUNU
Bu Kanunun amacı; hayvanların rahat yaşamlarını ve hayvanlara iyi ve uygun muamele edilmesini temin etmek, hayvanların acı, ıstırap ve eziyet çekmelerine karşı en iyi şekilde korunmalarını, her türlü mağduriyetlerinin önlenmesini sağlamaktır. Bu Kanun, amaç maddesi doğrultusunda yapılacak düzenlemeleri, alınacak önlemleri, sağlanacak eşgüdümü, denetim, sınırlama ve yükümlülükler ile tâbi olunacak cezaî hükümleri kapsar.

Sözcü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !