Ece Erke'den Nazım Torbaoğlu ile aşk var mı sorusuna yanıt !

Nazım Torbaoğlu kimdir? Ece Erken'le aşk yaşadığı iddia edilen Nazım Torbaoğlu ile ilgili açıklama yaptı Ece Erken ve Nazım Torbaoğlu arasında aşk var mı ?

Ece Erke'den Nazım Torbaoğlu ile aşk var mı sorusuna yanıt !
Ece Erke'den Nazım Torbaoğlu ile aşk var mı sorusuna yanıt ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 144 kez okundu.

Nazım Torbaoğlu kimdir? sorusunun yanıtı kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucu Ece Erken ile görüntülenen Nazım Torbaoğlu, magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki Ece Erken ile aşk yaşadığı iddia edilen Nazım Torbaoğlu kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşında?

Nazım Torbaoğlu kimdir? Ece Erken'le aşk yaşadığı iddia edilen Nazım Torbaoğlu işadamı ve Karşıyaka Spor Kulübü yöneticisidir. Aslen İzmirli olan Nazım Torbaoğlu, yönetime önce voleybol şubesi basın sözcülüğü ile girmiş ve daha sonra voleybol şube başkanlığı yapmıştı.

Ece Erken'le aşk yaşadığı iddia edilen Nazım Torbaoğlu işadamı ve Karşıyaka Spor Kulübü yöneticisidir. Aslen İzmirli olan Nazım Torbaoğlu, yönetime önce voleybol şubesi basın sözcülüğü ile girmiş ve daha sonra voleybol şube başkanlığı yapmıştı. Magazin dünyasından uzak olan Nazım Torbaoğlu'nun evli olduğu ilk kez Duymayan Kalmasın programında ortaya çıkmıştı.

ECE ERKEN'DEN AÇIKLAMA

"Yorum yazan namus abidelerine ithafen; İzmir'e ailemle geldim. Nazım Bey geçen ay boşandı. Ve iki yıl önce açılan dava geçen ay sonuçlandı. Nazım Bey bekar bir erkek. Benim evli erkekle olmayacağımı bilen bilir. Sadece konuşuyoruz. Erkek arkadaşım olup olmayacağına izninizle o bekar ben bekarım karar verme hakkına sahibim."

ECE ERKEN KİMDİR?

Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu'da doğmuştur.Aslen Samsun'ludur. Babası subay olduğundan tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinde bitirdi. Babasıyla annesi ayrıldı; Ece Erken, annesiyle Beşiktaş'da Polat Residence'da yaşıyor. Bir abisi var.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyonunda başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı.

Televizyonculuk kariyerine ilk Star Tv'de başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. 4 yıl Show TV'de program yaptı. Kanal 1′de sunuculuk yaptı. ATV'de "Mavi Şeker" adlı programın sunuculuğunu yaptı. ATV'de Enbe Orkestrası ile birlikte "Enbeyaz Geceler" adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sundu. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile "Hayata Gülerken" adlı eğlence programını sundu. Beyaz TV'de yayınlanan "Tatlım Benim" adlı programı sundu.

2000 yılında TGRT kanalında oynayan "Nilgün" dizisinde başrolde oynadı. "Lise Defteri "adlı dizide Nil rolünde oynadı.

Ece Erken, 1 Eylül 2008' tarihinde Tuncer Öztarhan'la evlendi. 2009'da boşandılar. 24 Haziran 2014 tarihinde Serkan Uçar ile İzmir'de evlendi. 7 Nisan 2015'te Eymen isminde bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015 tarihinde boşandı.

Kaynak:sabah

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !