Mustafa Sandal'dan iddialara yanıt ! Emina Sandal'ın bilinmeyenleri

2 çocukları olan Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın evliliğinin biteceği yönünde haberler çıktı. Mustafa Sandal bu iddialara yanıt ne oldu işte cevabı...

Mustafa Sandal'dan iddialara yanıt ! Emina Sandal'ın bilinmeyenleri
Mustafa Sandal'dan iddialara yanıt ! Emina Sandal'ın bilinmeyenleri Engin Kaşdaş
Bu içerik 554 kez okundu.

Mustafa Sandal 9 yıl önce Emina Türkcan ile evlenmişti. 2 çocukları olan Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın evliliğinin biteceği yönünde iddialar çıktı. Mustafa Sandal bu iddialara yanıt verdi.

Bugün bazı gazetelerde çıkan haberlere göre Emina ve Mustafa Sandal çiftinin 9 yıllık evliliğinde kriz yaşandığı iddia edilmişti. Mustafa Sandal, çıkan bu iddialar sonrası açıklama yaptı. Sandal, bu iddiaların tamamen hayal ürünü olduğunu söyledi. Gayet mutlu bir birliktelik yaşadıklarını söyleyen Sandal, 14 senedir her şeyin gayet güzel gittiğini ifade etti.

Kaynak:sözcü

Emina Sandal 15 Ocak 1982 tarihinde Sırbistan'ın Novi Pazar kentinde dünyaya geldi. Üç çocuklu bir ailenin en küçük ferdi olarak dünyaya gelen Emina Sandal, bir dönem Amerikan Basketbol Ligi NBA'da boy gösteren Mirsad Türkcan'ın küçük kız kardeşidir. Doktor anne ve babanın kızı olan Emina Sandal, henüz 11 yaşındayken babasını kaybetmenin acısını yaşamıştır.

Küçük yaşlardan itibaren hayalindeki meslek olan mimarlık için büyük çaba gösteren Emina, sesindeki yeteneği fark edince bu gayesinden vazgeçip müziğe yönelmiştir.

Belgrad'ta BK Üniversitesi'de (Univerzitet Braca Karic) Yapımcılık, İşletme (Yönetim) bölümlerini bitiren Emina, İlköğretim ve lise hayatını ise Novi Pazar şehrinde geçirmiştir. Yedi yaşında başladığı müzik hayatında Emina Sandal ülkesinin en iyi müzik okullarına gitmiştir. Bu okula yedi yaşında klasik gitar eğitimi ile başlamış, okul korosuna alınmış, müzik yeteneği henüz küçük yaşlarda tüm öğretmenleri tarafından fark edilmiştir. Aynı zamanda başarılı bir dansçı olan Emina Sandal, okul döneminde çok fazla folklor topluluğunda yer almış ve birkaç dans okuluna gitmiştir.

13 Ocak 2008 tarihinde Mustafa Sandal ile dünya evine giren şarkıcının; 8 Ağustos 2008 (08.08.2008) tarihinde Yaman adında (Balkan ülkelerinde Jaman olarak bilinen) bir oğlu olmuştur. Sayısız başarıya imza atmış ünlü şarkıcı Emina Sandal, Goran Bregovic bestesi olan Ti Kvariigro (?? ?????????) ile 2010 Eurovision Şarkı Yarışması için Sırbistan adına halk ve jüri tarafından seçilen üç adaydan birisi olmuştur.

sabah

emina sandal bilinmeyenleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !