Kanal D Vatanım Sensin'in yayın tarihini açıkladı

Vatanım Sensin dizisinin 2. sezonunun bir türlü başlamaması dizinin hayranlarının tepkisini çekmişti.Kanal D Vatanım Sensin'in 2. sezon yayın tarihini açıkladı

Kanal D Vatanım Sensin'in yayın tarihini açıkladı
Kanal D Vatanım Sensin'in yayın tarihini açıkladı Engin Kaşdaş
Bu içerik 304 kez okundu.

Vatanım Sensin dizisinin 2. sezonunun bir türlü başlamaması dizinin hayranlarının tepkisini çekmişti.

Dizinin yayın tarihi 2 Kasım olarak beklentisi de boşa çıkınca Vatanım Sensin hayranları sosyal medyada büyük tepki göstermişti. Kanal D sonunda dizinin yayın tarihini açıkladı. Vatanım Sensin yeni sezon, 32. yeni bölümüyle 9 Kasım 2017 Perşembe akşamı 20.00'de başlayacak.

Geçen sezon finalinde Yunan ordusuna büyük bir darbe vurarak, en önemli generalleri öldürmüştü. Ancak Cevdet'in de içinde olduğun bina da havaya uçurulmuştu. Dizinin yeni sezonu Cevdet'in nasıl kurtulduğu ve hastanedeki iyileşme hikayesiyle başlıyor. Uzun süre hastanede tedavi gören ve yürümekte zorlanan Cevdet'in yeni hikayesi de başlıyor. Yunan Ordusu'na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor.


VATANIM SENSİN SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Vasili'yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir'i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Kaynak:mynethaber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !