Galaxy S8 Android Oreo Beta Arayüz sisteminde yenilik !

Yeni Android sürümünün tüm özellikleri bu güncellemeyle beraber Galaxy S8 akıllı telefonlarına getirilecek. Ek olarak Samsung’un bazı özelleştirmeler yapacağı ve arayüz sisteminde de yeniliklere gideceği düşünülüyor.

Galaxy S8 Android Oreo Beta Arayüz sisteminde yenilik !
Galaxy S8 Android Oreo Beta Arayüz sisteminde yenilik ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 1076 kez okundu.

Uzun bir süredir beklenen Samsung Android Oreo çalışmaları sonunda başladı. Tabii ki her markada olduğu gibi öncelikle en güncel amiral gemisi serilerinde başlatılan Android Oreo güncelleme çalışmalarının ilk olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarını kapsadığı görüldü. Galaxy S8 Android Oreo beta programının başlamasından sonra, yeni işletim sistemiyle ilgili olarak yeni görsellerde paylaşıldı. Kullanıcılar tarafından forumlarda paylaşılan ve geliştirici hesaplarında ortaya çıktığı belirtilen yeni görseller, Galaxy S8 Android Oreo güncellemesinde kullanıcıları ne gibi sürprizlerin beklediğini de göstermekte. Özellikle Android Oreo yetenekleri konusunda çok iyimser adımların atıldığı görülüyor.


Galaxy S8 Android Oreo Neler Sunacak?
Yeni Android sürümünün tüm özellikleri bu güncellemeyle beraber Galaxy S8 akıllı telefonlarına getirilecek. Ek olarak Samsung’un bazı özelleştirmeler yapacağı ve arayüz sisteminde de yeniliklere gideceği düşünülüyor. Ortaya çıkan görseller ise Galaxy S8 Android Oreo güncellemesinin bazı özelliklerini çoktan ortaya koymuş durumda.


Buna göre telefonların 3D Touch sistemine oldukça benzer bir sistem kullanımı yaptığı görülüyor. Üstelik 3D Touch gibi basında duyarlı olan bir sistemin getirilmesinin yanında, seçeneklerin ve kullanım menülerinin de çok daha detaylandırılacağı görülüyor. Muhtemelen hemen hemen her uygulama kısayolu için bu sistemi kullanmakta mümkün hale gelecek.


Galaxy S8 Android Oreo
Fakat Galaxy S8 Android Oreo için tüm kullanımları tahmin etmek şu an için mümkün değil. Öyle ki Android 8.0 işletim sistemi çok fazla yenilik sunuyor. Buna ek olarak Samsung’un kendi yapacağı özelleştirmelerde var. Hal böyle olunca hem Samsung özelleştirmeleri hem de yeni sürüm yenilikleri, Galaxy S8 akıllı telefonlarını bir hayli renklendirecek gibi duruyor.
Güncellemenin kesin olarak çıkış tarihi konusunda ise bir bilgi yok. Eğer beta sürecinde bir sorun yaşanmayacak olursa, muhtemelen güncelleme 2017 yılının sonuna doğru yayınlandığını görebiliriz. Güncellemenin 2018 yılına kalması gibi bir durumun da söz konusu olduğunu ekleyelim.

Kaynak:http://radarex.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !