Nurgül Yeşilçay çarşafla göründü !

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın İranlı yönetmen Bayram Fazlı ile çalıştığı 'Güzel Cin' adlı filmin çekimleri İsfahan'da devam ediyor.

Nurgül Yeşilçay çarşafla göründü !
Nurgül Yeşilçay çarşafla göründü ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 646 kez okundu.

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın İranlı yönetmen Bayram Fazlı ile çalıştığı 'Güzel Cin' adlı filmin çekimleri İsfahan'da devam ediyor. İki haftadır İran'da olan Yeşilçay, 'Dilaram' rolü için kara çarşafa girdi. Yeşilçay, bu rolün kendisi için farklı bir deneyim olduğunu söyleyerek "Benim için çarşafa alışmak çok zordu. Ama ilk günlere göre gayet iyiyim" dedi.

HAYRANLARI KUYRUK OLD U
İsfahan'da bulunmanın kendisini beslediğini vurgulayan Yeşilçay, "Gece çekimleri çok yoğun ama gezmeye fırsat ayırıyorum. Zaten şehrin hemen hemen tamamı Unesco dünya mirasında. Hava güneşli bir ilkbahar, gökdelen yok, tüm binalar en fazla iki katlı, her yerde parklar ve en önemlisi nereye kafanı çevirsen tarihi eser var" dedi. 'Güzel Cin'in çekimlerinin İsfahan'da olduğunu duyan Yeşilçay hayranları ise setin önünde kuyruklar oluşturuyor. Yeşilçay'ın sevenlerinin ilgisinden dolayı film çekimlerinde aksamalar yaşanıyor.

Kaynak:sabah

nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay çarşaf güzel cin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !