Murat Cemcir, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

Murat Cemcir, önceki gece yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Flaşların patlamasıyla neye uğradıklarını şaşırıp panikleyen ikili gazetecilere haber yapılmaması için 'Ocağımızı söndürürsünüz' deyip para teklif etti

Murat Cemcir, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi
Murat Cemcir, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Engin Kaşdaş
Bu içerik 1336 kez okundu.

Sabahın ilk ışıklarına kadar Ortaköy'deki bir eğlence mekanında arkadaşlarıyla eğlenen Murat Cemcir ve sevgilisi, çıkışta aynı karede görüntü vermekten kurtulamadı.

Mekandan ilk olarak Murat Cemcir'in gizemli sevgilisi çıktı. Yüzünü saklayarak taksiye binen genç kadının parmağında yüzük olması 'Evli mi?' sorusunu akla getirdi.
Fotoğrafı Paylaş:
 
SABAH 05.30'DA KÖŞE KAPMACA
Kısa süre sonra dışarıya çıkan Murat Cemcir, güvenlik görevlileri eşliğinde hızlı adımlarla taksiye bindi. İstanbul sokaklarında turlayarak gazetecileri atlatmaya çalışan  oyuncu, daha sonra Nişantaşı'nda sevgilisiyle buluştu. İkili, sabah 05.30'da yan yana görüntülenmiş oldu.
 
'PARMAĞINIZDA YÜZÜK VAR, EVLİ MİSİNİZ?'
Gazetecileri fark eden Murat Cemcir, başka bir taksiye binip oradan ayrıldı. Genç kadın ise "Parmağınızda yüzük var, evli misiniz?" sorusuna yanıt vermeyip kendisini bekleyen VIP araca binerek hızla uzaklaştı. (Sabah)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !