Gökhan Özoğuz Yıldız Tilbe için açıklamada bulundu !

Tilbe'nin ardından konuya açıklık getiren Acun Ilıcalı "Birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır" ifadelerini kullanmıştı. Son olarak konuşan Gökhan Özoğuz ise "Yıldız ırkçı değil" dedi.

Gökhan Özoğuz Yıldız Tilbe için açıklamada bulundu !
Gökhan Özoğuz Yıldız Tilbe için açıklamada bulundu ! Engin Kaşdaş
Bu içerik 414 kez okundu.

Bu yıl O Ses Türkiye jürisine dahil olan Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında kavga çıktığı öne sürülmüş ve çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Bu gelişmelerden sonra ilk olarak Yıldız Tilbe bir açıklama yapmıştı. Tilbe'nin ardından konuya açıklık getiren Acun Ilıcalı "Birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır" ifadelerini kullanmıştı. Son olarak konuşan Gökhan Özoğuz ise "Yıldız ırkçı değil" dedi.

Gökhan Özoğuz ile çekimlerin iptaline neden olduğu iddia edilen kavgaya ilişkin Yıldız Tilbe'nin ilk olarak sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyleydi: "Ben ırkçı değilim. Türkçü, Kürtçü, Lazcı, Alevici, Sunnici değilim."

"Bana ırkçı diyenler şerefsiz ve net namussuzdur. Bana ırkçı diyen kendisi ırkçıdır."

"Anladığım dilde yarışmacı istememi ırkçılık ilan edenler, ırkçıdır. Türkçesi düzgün olsun, dünyanın bütün dillerinde de söylesin sakıncası yok."

"Mükemmel sesli bir İspanyola 'Dönülmez Akşamın Ufkunu' nasıl söyleteceğim, söylese ne kadar hissedeceğim? Ses tamam, söz ne olacak? Herkes anlamıyor tabii."

"Ben ne olduğumu ve ne olmadığımı biliyorum, Allah da biliyor."

"Çekemiyolar beni işte başka açıklaması yok. Kıskançlığınız bitmeyecek malesef."

"İFTİRADIR, AHLAK DIŞIDIR"

Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar. O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir. Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir. Bu samimi söylemin 'ırkçılık'la ne alakası olabilir. Bundan sonra 'sosyopatça' çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların ise sadece tek bir şeyle alakası olabilir; kötü niyet ve sansasyon yaratma hırsı... Miş'ler ve muş'lar uzerine birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır. Keşke değerli sanatçılarımızı iftiralarla acımasızca karalamak yerine, onlara destek olup üretkenliklerini arttırabilsek.


Geçtiğimiz gün Etiler-Bebek'te görüntülenen Gökhan Özoğuz ise ırkçılık tartışmasına son noktayı koydu. 

Özoğuz, “Yıldız o kadar natürel bir insan ki! Aramızda tartışma olmadı. Yıldız ırkçı bir insan değil. Hepimiz oluruz, o olamaz" ifadelerini kullandı.


Çanakkale'nin 'oksijen deposu' olarak bilinen Kazdağları'nın eteklerindeki Bayramiç İlçesi'nde, ev ve arazi alan ünlü isimler arasına kurdukları Athena grubuyla yıldızları parlayan Gökhan Özoğuz ve ikizi Hakan Özoğuz da katıldı.

Kaynak:ntv.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
ABD'de kiliseye saldırı :26 kişi hayatını kaybetti
Süper Lig’de son puan durumu !
Süper Lig’de son puan durumu !