Bugün 22.09.2014 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber

Şok, Zeytin Tepesi bitiyor mu?

06.03.2014 10:28:51
Şok, Zeytin Tepesi bitiyor mu?
Uzun bir aradan sonra zeytin tepesi dizisiyle ekranlara dönüş yapan ASlıhan Gürbüz"ün başrolünde oynadığı Zeytin Tepesi dizisinin yayınlanmamasının sebebi seyircide merak uyandırdı.Zeytin Tepesi yayından mı kaldırılıyor?


Uzun bir aradan sonra zeytin tepesi dizisiyle ekranlara dönüş yapan ASlıhan Gürbüz"ün başrolünde oynadığı Zeytin Tepesi dizisinin yayınlanmamasının sebebi seyircide merak uyandırdı.Zeytin Tepesi yayından mı kaldırılıyor? 

Çarşamba akşamları izleyenlerine keyifli anlar yaşatan ve onları ekran başına kitleyen rekortmen dizi bu hafta neden yayınlanmadı.Yayınlanması beklenen dizi maç sebebiyle bu hafta ekranlarda olamadı.

Kanal D dizileri büyük bir beğeni ile izlenilen Zeytin Tepesi ekranlara veda mı ediyor?Başrolünde Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın"ın oynadığı Zeytin Tepesi dizisinin bu haftaki bölümü neden yayınlanmadı.Büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenilen dizi Zeytin Tepesi yayından KAldırıldı mı?Zeytin Tepesi neden yayınlanmadı?Zeytin Tepesi ekranlara veda mı etti?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Zeytin Tepesi bu  haftaki bölümünün yayınlanmamasının sebebi n e?Zeytin Tepesi dizisinin yayınlanmamasının sebebi ReytinG mi?

Zeytin Tepesi Ekranlara Veda Mı Etti? Neden Yayınlanmadı?

Her hafta Çarşamba 20:00"de Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Zeytin Tepesi dizisinin 5. Bölümü yayınlanmamasının nedeni Türkiye-İsveç karşılaşması oldu.Zeytin Tepesi dizisinin yerine Kanal D ekranlarında X Factor Star Işığı yayınlanacak.
Sevilen Dizi Zeytin Tepesi 12 Mart Çarşamba günü izleyicisinin karşısına çıkacak.Zeytin Tepesi 5. bölüm Fragmanı izle.


Tarık-Deniz aşkı yeniden alevleniyor

Deniz’in öldürüleceğini öğrenen Tarık, onu korumak isterken aşkları da yeniden alevleniyor.

Abisinin acısıyla sarsılan Tarık, Deniz’in öldürüleceğini öğrenir. Onu korumak isterken aşkları yeniden alevlenir. Kafası karışan Tarık, Deniz’e dönmekle, Oya’yı tercih etme arasında sıkışıp kalmıştır.

Deniz’in çekim alanına kapılan Akın ise, onun hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirerek herkesi şaşkınlığa uğratır. Yıldız, güvenle sırtını dayadığı Ragıp’ın acımasız yüzüyle karşılaşacak, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Gökçener kadınları umudun peşini bırakmayarak, zor günlerden güçlenerek çıkmasını öğreneceklerdir.

ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
KÖŞE YAZARLARI
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum