Bugün 20.12.2014 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber

Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı izle (Arkadaşım Hoşgeldin izle)

05.04.2014 18:21:02
Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı izle (Arkadaşım Hoşgeldin izle)
Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı izle (Arkadaşım Hoşgeldin izle) Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümünü izlemediyseniz haberimizin içinde verilen link üzerinden takipp edebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı eklendi. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm hakkında tüm detaylar haberimizde. Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle


Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı izle (Arkadaşım Hoşgeldin izle) Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümünü izlemediyseniz haberimizin içinde verilen link üzerinden takipp edebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı eklendi. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm hakkında tüm detaylar haberimizde. Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm hakkında detaylar.

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm yayınlandı! Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izleyicileri kahkahalara boğdu. Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümü haberimizde paylaştığımız linkten full olarak izleyebiliriz. Arkadaşım Hoşgeldin programı yeni bölümü ile bu akşam izleyicileri bolca güldürdü. Arkadaşım Hoşgeldin izle.

Ümit Besen'in konuk olduğu ve şarkı söylediği 10 Nisan tarihli Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümde Arkadaşım önce evlenmek istemeyen bir kıza yardımcı olan bir adamı ardında da bir ajanı canlandırdı ki ikinci bölümde sahneye helikopter indi. Arkadaşım Hoşgeldin komedi programını kaçırdıysanız ya da yeniden full olarak izlemek isterseniz aşağıdaki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca hemen alttaki link ile de Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm Fragmanı İzle (10 Nisan)

Arkadaşım Hoşgeldin ilk bölümde, babası tarafından sevmediği bir adamla evlendirilmeye zorlanan Ezgi intihar etmeye kalktı. Bu sırada Arkadaşım çıkagelir ve güzel kızın hayatını kurtardı. Tam o anda olan oldu ve iki genç birbirine aşık oldu. Kızın babasını (Ümit Besen) ikna edip evlenmek isteyen Arkadaşım, istediği onayı alamayınca bir anda kendini nikah masasında şahit olarak buldu. Aşıklar kavuşabildi mi?

Arkadaşım Hoşgeldin ikinci bölümde ise, Arkadaşım bu kez ajanlık işlerine soyundu. Ezgi kaçırılmıştı ve babası, eski bir ajan olan Arkadaşım’dan kızını kurtarması için yardım istedi ve Arkadaşım, Ezgi’yi bulmak için helikopteriyle amansız bir maceraya atıldı.

Ünlü konukları ve komik maceralarıyla Tolga Çevik, Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölümü ile ekrana gelecek.  Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm tek parça izle.  Arkadaşım Hoşgeldin, Tolga Çevik'in gülme krizlerine sokan programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle Kanal D'de izleyicisiyle buluştu. Arkadaşım Hoşgeldin'de kahkahalar eksik olmadı. Arkadaşım Hogeldin'in son bölümü izlemek ve bu kahkalara eşlik etmek için Milliyet.com.tr'den ayrılmayın. Arkadaşım Hoşgeldin 15.Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kaynak: milliyet.com.tr
ETİKETLER
Instagram'da milyonlarca hesap silindi

Popüler sosyal medya platformu Instagram, milyonlarca sahte hesabı sildi.


Facebook ve Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medya platformu,fake, yani sahte hesaplarla savaşını sürdürüyor. Kısa bir zaman önce de Facebook,fake hesaplar için yeni önlemler almaya başlayacaklarını ve gerçek isimlerini kullanmayanların da hesaplarının kapatılacağını bildirmişti. Öte yandan benzer spam ve fake hesap durumları Instagram'da da yaşanıyor. Ve Instagram, kısa bir süre önce konu hakkında ciddi bir hamle gerçekleştirdi.

Instagram, Aralık 2014 itibarıyla 300 milyonun üzerinde aktif kullanıcısının olduğunu duyurmuştu. Aralık 2012'de 100 milyon civarı olan bu rakam, 2 yılda güzel bir artış yaşamıştı. Ancak ne var ki bu rakamın bir kısmı "sahte hesaplardan" oluşuyordu ve müdahale geldi.

Instagram, geçtiğimiz günlerde "milyonlarca" sahte hesabı sildi.

Bu durum kısa sürede fark edildi tabii. Birçok ünlü isim, milyonlarca takipçisini kaybetti ve bunu öğrendiklerinde de sebebini merak ettikleri birçok mesaj attılar. Instagram ise, "tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan, keyifli bir Instagram deneyimi" sunmak istedikleri için bu tip çalışmalar yaptıklarını bildirdi ve ardından da bir tablo yayınlandı.

Buraya tıklayarak da ulaşabileceğiniz tabloda, Instagram'da en çok takipçiye sahip olan ve en çok takipçi kaybeden (yani silinen sahte hesaplar) hesaplar sıralanmış.

Listenin ilk sırasında, Instagram'ın kendisi yer alıyor. Normalde 64 milyonun üzerinde takipçisi bulunan hesap, meğerse yaklaşık 19 milyon sahte hesap tarafından takip ediliyormuş. Bu rakam ortadan kaldırılınca da geriye 45 milyonun üzerinde takipçi kalmış oldu.

En çok fake takipçisi bulunan isimler arasında Justin Bieber (3.5 milyon sahte takipçi), Kim Kardashian (1.3 milyon), Ariana Grande (1.5 milyon) gibi isimler var.
YORUMLAR


Captcha image
KÖŞE YAZARLARI
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum